MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7394523
nr 739 4523
MIRROR
med ljushållare, 19th century, height: 81,
med ljushållare, 1800-tal, höjd: 81
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday February 6 2012
at 18:25:31
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
MIRROR
Condition: slitage, skador
nr 739 4523
MIRROR
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 400 |
Monday February 6 2012 |